wz

Tvůrčí soutěž - PrahaNaše škola se zúčastnila v těchto letech:

Setkání Baltíků v Praze - tvůrčí soutěž


foto

     V sobotu 12.11 se patnáct programátorů z naší školy (od 3. do 9. třídy) zúčastnilo soutěže v tvůrčím programování v Baltíkovi.
     Soutěžící na svých programech mnohdy pracovali celé měsíce, a ti, kteří vytvořili nejpropracovanější a nejoriginálnější programy, pak mohli stát na stupních vítězů. Ale nestačilo své programy jen dovézt do Prahy; mladí programátoři museli před porotou a diváky své programy v několika minutách předvést, zodpovědět na dotazy a ukázat, co jejich programy umí.
     A konečně se nám podařilo v tvůrčí soutěži tohoto formátu získat medaile i v kategorii starších žáků a to hned dvě!!;Tým žáků z 9. tříd ve složení Petr Žáček, Robert Votruba a Petr Šílený získal ocenění nejvyšší - zlatou medaili. A hned na 2. místě skončil opět tým z naší školy - žáci 8.A Jan Vlk, Martin SLádek a Miroslav Švarc. Gratulujeme!!
Kategorie B: (2. stupeň)

Kategorie A: (1. stupeň) FOTOGALERIE fotogalerie 1      fotogalerie 2
VÝSLEDKY A PROGRAMY stránky soutěžeSetkání Baltíků v Praze - tvůrčí soutěž


foto

      Dne 13.11.2010 se programátoři naší školy účastnili tvůrčí soutěže v programování v Praze.
      Soutěžící před porotou předvedli své programy, které vytvářeli dle vlastní fantazie v průběhu uplynulých týdnů doma i ve škole.
V silné konkurenci se nejlépe umístil tým chlapců z 8.A Petr Žáček, Petr Šílený, Marek Velát, kteří skončili ve své kategorii těsně pod stupínky vítězů - na 4. místě. Předvedli zde svůj program hru "Červí díra" inspirovaný seriálem Hvězdná brána.
Kategorie B:

Kategorii A: Všem soutěžícím blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy.
výsledková listina
fotogalerie 1
fotogalerie 2


Setkání Baltíků v Praze - 1. ročník


budějovický tým

     Ve dnech 20. a 21. 11. jsme se zúčastnili tvůrčí soutěže v programování v Praze. Chlapci několik týdnů připravovali své programy, před porotou pak museli své dílo během 3 minut představit a pak 2 minuty odpovídat na zvídavé dotazy poroty a dalších soutěžících.
     Kdo dokázal nejen dobře svůj program vytvořit, ale i "prodat", ten získal od poroty největší počet bodů a mohl vyhrát herní konzoli NINTENDO.
     V programech se hodnotí složitost a propracovanost programu, originalita nápadu a grafické provedení. A takto se umístili naši soutěžící: Kategorie A - 16 účastníků z celé republiky - náš tým byl mimořádně úspěšný:

Kategorie B - 24 účastníků z celé republiky fotogalerie ze soutěže

Setkání Baltíků v Praze - 1. ročník


     V letočním roce se nekonala tvůtčí soutěž BALTÍK A BALTIE v Brně, ale programátoři mají opět možnost se utkat v tvůrčí soutěži a ukázat, co dovedou naprogramovat dle své vlastní fantazie..
Pořádající organizací je TIB Praha.
     Tentokrát se setkáme s našimi kamarády i konkurenty v Praze, kde 21.11.2009 předvedou své programy, na kterých pracovali již delší dobu soutěžící z naší školy:

     Tomáš s Vojtou sice již do naší školy nechodí, přesto chodí na kroužek se svými bývalými spolužáky a stali se členy nově vzniklé organizaci TIB České Budějovice, kterou jsme založili pro naše bývalé žáky, kteří s námi stále spolupracují v programování, jezdí s námi na soutěže a mohou pomáhat i v porotách soutěží.

Program soutěže je následující:

termínprogram
9:30 – 10:00 Registrace účastníků
10:00 - 10:10 Zahájení soutěže
10:10 - 12:15 Kategorie A (každý soutěžící: 3 min. předvedení + 2 minuty dotazy)
12:15 - 13:15 Přestávka, oběd
13:15 - 15:00 Kategorie B (každý soutěžící: 3 min. předvedení + 2 minuty dotazy)
15:00 - 15:20 Přestávka
15:20 - 15:50 Vyhlášení výsledků
15:50 - 16:00 Závěr soutěže
     Stáhněte si další propozice