wz

Vánoční setkání s Baltíkem

foto  foto

     V pondělí dne 19.12. se ve škole sešli malí programátoři od 1. do 6. třídy a svým rodičům prezentovali své prográmky s vánoční tematikou.
     Nejprve od 16 hodin přišli žáčci z 1. a 2. tříd, ukázali, co se na kroužcích naučili a rodiče měli možnost vybrat 3 nejhezčí programy z každé třídy. Po krátké přestávce s občerstvením (výborné pečivo od maminek) bylo vyhodnocení a předání diplomů dětem, jejichž prográmky se rodičům líbily nejvíce.
     Od 17.30 přišly prezentovat svá dílka děti od 3. do 6. třídy.
A koho rodiče nejvíce ocenili?
1. třídy: 1. - 2. místo Pavlínka Petrová, Alex Tušl, 3. místo Jan Koška.
2. třídy:1. místo Jakub Franěk, 2. místo Lukáš Bednář, 3. místo Jan Novák
3. třídy: 1. místo Kateřina Housková, 2. místo Eva Štětinová, 3. místo Adam Janů
4. třídy: 1. místo tým Vojtěch Stanovský a Dominik Petrák, 2. místo tým Jan Franěk a Filip Walisch, 3. místo Adéla Petrová
5. třídy: 1. místo Jan Zemko, 2. místo Martin Hájek, 3. místo Adam Staes
fotogalerie      fotogalerie 1. a 2. třídy


Vánoční posezení s Baltíkem 2010


foto

      Dne 17.12.2010 se v podvečerních hodinách sešli mladí programátoři spolu se svými rodiči na svátečním posezení s Baltíkem v prostorách školy.
      Účast předčila naše očekávání - své programy přišlo ukázat přes 40 žáků školy převážně z 1. stupně. Musíme poděkovat všem maminkám, které nás zásobily vánočním cukrovím a připravily tak dětem chutné občerstvení v přestávce mezi kategoriemi.
     Rodiče obdrželi hlasovací lístky, na které měli uvést 3 nejhezčí programy v každé kategorii a pomohli tak s výběrem nejlepších programů do celostátního kola.
     Výsledky ankety jsou ZVEŘEJNĚNY ZDE . Soutěžící, jehož program se umístil na 1. místě ve své kategorii, si zajistil postup do celostátního kola. Další postupující programy bude hodnotit porota (kromě těchto programů se budou hodnotit i programy těch žáků, kteří se přehlídky nemohli zúčastnit).
     Chválíme všechny malé programátory, kteří se nebáli a zúčastnili se této přehlídky programů; všichni totiž museli před více než 100 posluchači své programy prezentovat - předvést je a vysvětlit, jak program funguje a co všechno umí.Závěrečné posezení s Baltíkem 2009


martin    lucka

    Počtvrté se sešli 22.6. příznivci Baltíka na závěrečném posezení, kde malí programátoři předváděli své nejlepší prográmky, které vytvořili v tomto školním roce.
    Svůj program prezentovali před svými rodiči, sourozenci a přáteli a vždy sklidili velký a zasloužený potlesk za svůj výkon.
fotogalerie
Slíbené prográmky všech zúčastněných najdete v sekci downloadZávěrečné posezení s Baltíkem 2008


          

     Již třetím rokem zveme v závěru školního roku rodiče dětí, které se učí programovat v Baltíkovi na ukázku nejlepších prográmků, které děti za školní rok vytvořily.
     Letos se konalo závěrečné posezení s Baltíkem ve dvou termínech 17.6. a 25.6. z důvodu stále narústajícícho počtu zájemců o programování. Všechny děti byly za své výkony odměněny potleskem rodičů i kamarádů a drobným dárečkem.
Prohlédněte si fotografie


Závěrečné posezení s Baltíkem 2007skola
     Již podruhé - tentokrát ve středu 20.6. byli pozvání do školy rodiče, aby shlédli nejlepší programy svých dětí, které byly vytvořené na kroužcích vedených p. uč. Zemkovou a p. uč. Jandovou.
     Mladí programátoři z prvního stupně se učili své programy prezentovat a někteří zažili první potlesk při uvedení svého dílka.
Všichni si odnesli domů CD ROM se svým programem i s programy svých kamarádů, a malou sladkou drobnost.
     Vážení rodiče! Za rok jste zase srdečně zváni!!
fotografie - v sekci fotoarchiv